Zapraszam

do świata Aliji

``Jestem tu, by świecić swoim Światłem, tworzyć piękno i kochać``.

– Alija Ariana Karima

malarka, przewodniczka duchowa, nauczycielka i pionierka Vedic Art, Soul Body Fusion, uzdrowicielka, twórczyni cyfrowa, autorka książki o przebudzeniu.

 

Moje obrazy są emanacją radości, miłości, nieorganiczności, potęgi naszego Ducha, najgłębszych pragnień serca. Malowane są w intencji, by taką energie wprowadzać do przestrzeni, w której się znajdują. Jeśli przyciąga cię dany obraz, zapytaj swojego serca czy jest w nim energia, która będzie Cię wspierać w życiu codziennym.

Niektóre z moich obrazów są dostępne są w wersji oryginalnej. Wszystkie za to, można zamówić w formie plakatów Fine Art oraz printów.

Printy to wysokojakościowe wydruki na płótnie naciągnięte na drewnianą ramę. Obraz jest wykańczany miejscami, czasem w całości farbami akrylowymi, by uzyskać efekt jak najbliższy oryginałowi.

``Zatrzymaj się. Wszystko, czego
szukasz już tu jest``.

Alija Ariana Karima

„Sen Aliji – Historia przebudzenia”

Sen Aliji to zapis podroży przebudzenia do urzeczywistnienia, procesu samopoznania, uzdrawiania i transformacji. Dzielę się w niej mądrością, która stała się moim udziałem, dzięki wieloletnim poszukiwaniom duchowym, pracy jako nauczyciel Vedic Art i Soul Body Fusion, uzdrowicielka, malarka oraz podróżniczka.
Napisałam ją, by każdy mógł poznać swoją prawdziwą naturę, przebudzić Mistrza, którym jest już teraz, zostawić ograniczenia i zacząć żyć dla samej radości życia.
Moją podróż zobaczysz również w ilustrujących opowieść obrazach.
W drodze do oświecenia towarzyszyli mi. Wzniesieni Mistrzowie: Adamus Saint Germain, Tobiasz oraz Kuthumi. Podczas Twojej lektury będą i z Tobą.
„Sen Aliji możesz kupić w wersji książki, audiobooka i e-booka.

``Możesz być kim zechcesz!``.

Spersonalizowane portrety to idealny prezent dla każdego

 

Mogę stworzyć obraz w dowolnej stylizacji dla Ciebie, twojego dziecka lub pary, umieszczając Waszą Twarz w istniejące lub całkowicie nowe projekty.

Ten spersonalizowany portret może być wspaniałym prezentem na każdą okazję, święta, urodziny, rocznicę, walentynki.

Jest możliwość zamówienia tylko samego projektu do samodzielnego druku.

Obraz z Twoim zdjęciem mogę przygotować w formie plakatu lub obrazu na płótnie. Tą ostatnią opcję szczególnie polecam.

Piękno wewnętrznego świata w kolorach i formach

Obrazy Aliji

Kreacje inspirowane Duszą

Niech zachwycą Cię
plakaty i obrazy na płótnie.

Moje kreatywne pomysły, wewnętrzne wizje mogą być teraz zwizualizowane dzięki nowym technologiom. Inspiruje mnie świat naszego Ducha, wielowymiarowość naszej Duszy. Dlatego wyrażam ją tworząc energetyczne portrety. Każda z postaci ma w sobie cząstkę nas, wybrany aspekt, unikalną energię. Poczuj, która z nich porusza Twoje wnętrze.
Zaproś te kreacje, które Ciebie wołają i zachwycają.
Obrazy są w formie plakatów – wydrukowane na wysoko jakościowym papierze.
Dostępne są również jako wydruk na płótnie, gotowe do zawieszenia w Twoim Domu.
Mogę również stworzyć obraz SPECJANIE DLA CIEBIE wraz z interpretacją!

 

I ty możesz malować!

Warsztaty
Vedic Art

Vedic Art to metoda malowania, która łączy sztukę z duchowością. To nie jest kurs nauki technik malarskich, ale proces odkrywania siebie, swojej Duszy oraz możliwości twórczych poprzez malowanie intuicyjne.
Vedic Art opiera się na 17 zasadach, które są drogowskazami do rozwoju świadomości i wyrażania własnej prawdy. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w malowaniu, ani talentu artystycznego. Wystarczy, że masz ochotę spróbować czegoś nowego i ciekawego.

Połączenie Duszy z ciałem

Soul Body Fusion

Kiedy pozwalasz, by Twoja Dusza połączyła się z twoim ciałem, otwierasz się na przemianę na każdym poziomie. To prosta droga do spełnionego życia, szybkiego rozwoju świadomości i oświecenia. Prowadzę sesje Soul Body Fusion tj. połączenia Duszy z ciałem oraz  certyfikowany kurs dla praktyków Soul Body Fusion, dla tych którzy pragną towarzyszyć innym w ich integracji i przemianie. Metody tej uczyłam się od jej twórczyni, Jonnette Crowley, autorki książki o Soul Body Fusion.