Soul Body Fusion

Proces Soul Body Fusion®️ jest metodą, która przywraca jedność duszy i ciała, poprawiając jakość życia na każdym poziomie. Jest to proces, który polega na wyrażeniu intencji, aby nasza dusza mogła w pełni zintegrować się z naszym ciałem i podnieść jego wibrację. W ten sposób możemy lepiej wykorzystać nasz potencjał, uzyskać większą harmonię, zdrowie, obfitość i szczęście. Proces Soul Body Fusion®️ został opracowany przez Jonette Crowley, amerykańską nauczycielkę duchową i autorkę książki o tej samej nazwie.

Sesje i certyfikowany kurs

Jestem praktykiem i nauczycielem Soul Body Fusion od 2016 roku. Zapraszam na sesje indywidualne oraz na certyfikowane kursy dla praktyków tej metody.
Kurs prowadzę na żywo i w wersji online.

Data: 3 maja
Miejsce: Polanica Zdrój

Metoda Soul Body Fusion® sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne.

Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie. Gdy „więcej” naszego ducha łączy się z komórkami naszego ciała, powoduje to niezaprzeczalną i wyraźną zmianę. Staje się to punktem wyjścia dla nowej rzeczywistości, w której zdrowie, szczęście, obfitość i sens wspierane są z najwyższych wymiarów.

Kiedy twoja dusza i ciało funkcjonują jako jednolita całość, niczego nie brakuje.

Jako jedność jesteś najwyższą, kreatywną siłą i suwerenną jednostką. To twoja własna dusza jest brakującą częścią twojego potencjału. Jedną z najważniejszych rzeczy jakie możemy zrobić dla naszego rozwoju duchowego, to przygotować swoje ciała fizyczne aby mieściły więcej duchowego światła i mocy. Dostęp do twoich rozległych talentów jest tym, co czyni Soul Body Fusion tak potężnym procesem, który przynosi nieraz spektakularne rezultaty.

Soul Body Fusion to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią czy światłem, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwale. Kiedy twoje komórki zmieniają się, pozostają już na wyższej częstotliwości.

Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć. Poprzez całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami (duszą), otwierasz swojemu ograniczonemu, trójwymiarowemu “ja”, drzwi do doświadczania nowych rzeczywistości, poza czasem i przestrzenią.

sbf-ikona-wpisu

Jak działa SBF?

 

To niezwykłe narzędzie, pozwala nam doświadczać powrotu do równowagi na każdym poziomie:

  • fizycznym, materialnym – uzdrowienie, przemiana na poziomie ciała, uziemienie, przyciąganie obfitości, materializowanie swoich pragnień
  • emocjonalnym – uzdrowienie traum, depresji, powrót do radości życia
  • mentalnym – zmiana w percepcji życia, pozytywne, inspirowane Dusza myślenie
  • duchowym – przyspieszony rozwój świadomości, przebudzenie zdolności paranormalnych, niekończąca się przygoda w odkrywaniu KIM JESTEŚ, wszystko, by doświadczyć Oświecenia i przejawić swoja pełnię, boskość w ciele, co jest ostatecznym celem naszego życia na Ziemi

Soul Body Fusion jest dla KAŻDEGO, gdyż umożliwia dostrojenie naszego obecnego Ja, niezależnie na jakim poziomie rozwoju jesteśmy, zawsze z jeszcze wspanialszymi, mającymi więcej światła i bardziej kosmicznymi aspektami naszej Duszy.

Każdy doświadcza przemiany, jest ona zawsze dopasowana do potrzeb i momentu życia danego człowieka.

Światło Duszy wchodząc w nasze Ciało, rozpuszcza, rozświetla, uzdrawia wszystko to co zebraliśmy podczas tego życia i poprzednich, a co przeszkadza nam, by ucieleśnić potencjał naszego nieograniczonego Ducha. Po SBF możesz spodziewać się zmian w relacjach, zdrowiu pracy, przepływie obfitości do twojego życia.

 

 

sesja SBF

Kto robi Soul Body Fusion?

Sam proces jest magiczny, działa na zasadzie Intencji, a zarządza nim w całości Twoja Dusza. Oznacza to, że ani ja, jako osoba towarzysząca Fuzji, ani Ty, nic nie możemy popsuć, bo samodzielnie nie dokonujemy zmian:)

Nie ma możliwości pomyłki czy jakichkolwiek negatywnych konsekwencji.

Nawet jeśli w wyniku SBF zmieniamy się, „tracimy” stare życie, czasem kończymy pewne relacje, zmieniamy pracę, miejsce zamieszkania… to tylko dlatego, że tego właśnie chcemy na poziomie naszej Duszy. Zmiany są zawsze dla naszego najwyższego dobra. Jeśli zachorujemy po sesjach to jest tylko niezbędny czas na oczyszczenie, odpoczynek, detox, bez którego trudno będzie nam przyjąć bardzo wysoka wibracje, jaką jest nasza Dusza.

 

Rola Praktyka Soul Body Fusion

Kiedy wykonuję Fuzje Twojej Duszy z Twoim Ciałem jestem towarzyszem Twojej podróży.

W pełnym zaufaniu do procesu, którym zarządza Twoja Dusza, jestem w pełni obecna, utrzymuję intencję, podtrzymuję wysoko rezonansowe pole i pomagam Tobie utrzymywać właściwą postawę, by było to dla Ciebie wyjątkowe doświadczenie.

Wynik nie zależy ani od Ciebie, ani od mnie. Nie mogę obiecać i zagwarantować w jakiej formie pojawi się połączenie, uzdrowienie. By przystąpić do tego procesu nie muszę też nic wiedzieć o Tobie.To Ty będziesz zaskoczona/y tym co ma przygotowane dla Ciebie Twoja Dusza.

27973768_927491124070656_2801025043025791078_n

Ile trwa?

Najpierw zalecane jest wykonanie 3 sesji w ciągu 21 dni.

1 sesja trwa 2 razy po 10 minut

2 sesja odbywa się  po tygodniu i trwa 2 razy po 10 minut

3 sesja obydwa się  po 3 tygodniach od 1 sesji i trwa tyle samo

Czasami czas sesji zmienia się  w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Proces można potem powtarzać nieskończoną ilość razy, a każdy z nich pozwala nam wprowadzać do naszego życia, ciała coraz więcej światła, Światła, którym ostatecznie jesteśmy. Wspaniale jest móc korzystać z tego narzędzia codziennie, choćby parę minut i codziennie podwyższać swoje wibracje. Dlatego najlepiej nauczyć się  tego procesu na kursie, by pomagać sobie i innym.

Ile kosztuje i gdzie można jej doświadczyć?

Pojedyncza sesja kosztuje 150 zl

3 sesje na miejscu, lub na odległość kosztują 400 zł

Każda kolejna sesja kosztuje 100 zł

Zapraszam na sesje indywidualne w Polanicy Zdrój i gdziekolwiek jesteś na odległość

 

kurs soul body fusion

Certyfikowany kursy Soul Body Fusion

Od 2016 roku jestem upoważniona przez twórczynię metody Soul Body Fusion, Jonnette Crowley do prowadzenie kursów dla praktyków tej metody. 

 

Czy chcesz pomagać sobie i innym by wrócić do pełni życia w zdrowiu, obfitości, spełnieniu i doświadczyć przebudzenia?

Czy chcesz mieć udział w globalnym przebudzeniu ludzi na Ziemi i przystąpić do swojej Boskości?

Jeżeli odpowiedziałeś “tak” na przynajmniej jedno pytanie, to zapoznaj się z ofertą magicznej metody Soul Body Fusion®. Serdecznie zapraszam na warsztaty!

Odbywają się one na żywo oraz online.