I ty możesz malować!

Warsztaty malarskie
Vedic Art

Vedic Art to metoda malowania, która łączy sztukę z duchowością. To nie jest kurs nauki technik malarskich, ale proces odkrywania siebie, swojej Duszy oraz możliwości twórczych poprzez malowanie intuicyjne.
Vedic Art opiera się na 17 zasadach, które są drogowskazami do rozwoju świadomości i wyrażania własnej prawdy. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w malowaniu, ani talentu artystycznego. Wystarczy, że masz ochotę spróbować czegoś nowego i ciekawego.

Połączenie Duszy z ciałem

Soul Body Fusion

Kiedy pozwalasz, by Twoja Dusza połączyła się z twoim ciałem, otwierasz się na przemianę na każdym poziomie. To prosta droga do spełnionego życia, szybkiego rozwoju świadomości i oświecenia. Prowadzę sesje Soul Body Fusion tj. połączenia Duszy z ciałem oraz  certyfikowany kurs dla praktyków Soul Body Fusion, dla tych którzy pragną towarzyszyć innym w ich integracji i przemianie. Metody tej uczyłam się od jej twórczyni, Jonnette Crowley, autorki książki o Soul Body Fusion.

Dla tych, co wybrali oświecenie

Szkoła Mistrzów

Ta szkoła jest dla wszystkich tych, którzy wybrali przebudzenie, oświecenie, urzeczywistnienie w tym życiu. Jeśli nie ma dla Ciebie nic ważniejszego, jesteś w doskonałym miejscu, by chłonąć mądrość, która pomoże ci przejść przez proces przebudzenia z lekkością i radością.
Zapraszam do Szkoły internetowej na serię wykładów oraz medytacji, które poszerzą twoją świadomość, by doświadczyć Siebie prawdziwego i zacząć Nowe życie Przebudzonego Mistrza.
Podzielę się z Wami drogą, która doprowadziła mnie do połączenia z Jaźnią Ja Istnieję.
Powrót do równowagi

Uzdrawianie rekonektywne

Dzięki częstotliwości, na której opiera się uzdrawianie rekonektywne i sesja Reconnection, mają miejsca spektakularne uzdrowienia fizyczne, na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym. To przywrócenie harmonii na wszystkich poziomach poprzez wibrację zawierającą energię, światło i informację.

Reconnection, sesję ponownego połączenia robi się raz w życiu, by zmienić je na zawsze. Jeśli chcielibyście zacząć doświadczać pełni życia, wejść odważnie na drogę spełnienia, w zgodzie z planem duszy, połączyć się ze swoją Wyższą Jaźnią, słyszeć jej głos, poczuć połączenie ze wszechświatem, sesja ponownego połączenia – Reconnection, jest dla Ciebie.