Uzdrawianie rekonektywne
i Reconnection

Od 2011 roku po seminarium u Eryka Pearl jestem praktykiem uzdrawianie rekonektywnego i ponownego połączenie – Reconnection. Od tego czasu jestem świadkiem uzdrowień na każdym poziomie. Zapraszam na sesje.

Uzdrawianie rekonektywne

Dzięki częstotliwości, na której opiera się uzdrawianie rekonektywne, mają miejsca spektakularne uzdrowienia fizyczne, na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym.

To przywrócenie równowagi na wszystkich poziomach poprzez wibrację zawierającą energię, światło i informację.

Uzdrowiciel przekazujący te szczególne wibracje jest z nimi całkowicie zintegrowany i otwarty na to, by Wyższa Inteligencja go prowadziła. Jest wolny od swej woli, zamysłu, ambicji czy ego. Tego samego oczekuje się od pacjenta.

Nie ma gwarancji, że uzdrawianie rekonektywne da dokładnie taki rezultat, jakiego oczekuje. Można natomiast dostać dużo więcej, to co jest obecnie najbardziej potrzebne do rozwoju, do odzyskania równowagi.

To Dusza pacjenta kieruje rezultatem i wprowadzeniem wibracji do Twojego ciała. To najbardziej zdumiewająca i skuteczna metoda uzdrawiania z jaką się spotkałam.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą fascynującą metodą i zapraszam na sesje uzdrawiania rekonektywnego.

The Reconnection

To sesja, którą robi się raz w życiu, by zmienić je na zawsze. Jeśli chcielibyście  zacząć doświadczać pełni życia, wejść odważnie na drogę spełnienia, czuć połączenie ze swoją Duszą, słyszeć jej głos, poczuć połączenie ze wszechświatem,

The Reconnection – sesja ponownego połączenie, jest dla Ciebie.

To połączenie  z wewnętrznym Mistrzem, czego skutkiem jest uzdrowienie, przyspieszenie rozwoju i niezwykła przemiana na wielu poziomach. To połączenie z własnym Źródłem, ponowne zjednoczenie z naszą pramatrycją doskonałości.

Człowiek, który zdecydował się na „połączenie” czuje się prowadzony, chroniony, w równowadze emocjonalnej i psychicznej niezależnie od sytuacji.

Połączenie całkowicie zmienia naszą strukturę energetyczną, zmienia również DNA i jest początkiem niezwykłej przygody z naszą Jaźnią.

Zapraszam na sesje Reconnection.

Jak działa uzdrawianie rekonektywne?

To nowa forma uzdrawiania wykraczająca poza dotychczas znane metody uzdrawiania energetycznegobioenergoterapii.

Ta wibracja zawiera energię, światło i informację. Przynosi RÓWNOWAGĘ, rozszerza naszą ŚWIADOMOŚĆ, jest powrotem do naszej PEŁNI.
Pozytywne działanie uzdrawiania rekonektywnego jest potwierdzone przez naukę i obecnie jest to najlepiej zbadana na świecie forma uzdrawiania energetycznego. Badają ją od wielu lat naukowcy, zafascynowani jej fenomenem. Lekarze zachodzą w głowę jak możliwe były uzdrowienie chorób, na które ich pacjenci cierpieli od lat. (poczytaj o badaniach naukowych)

Podczas jednej do trzech 20-30 minutowych sesji dochodzi do uzdrowień, od usunięcia bólu, po wyleczenie raka.
Na pytanie czy Uzdrawianie rekonektywne może pomóc na … (wymień cokolwiek pragniesz).  Jest jedna odpowiedź. TAK, może pomóc. Weź jednak odpowiedzialność za swoje uzdrowienie. Zależy ono od twojej gotowości,by przyjąć uzdrowienie i zaufania do tego procesu. Nie ma gwarancji, że uzdrowienie przyjdzie w formie, którą ktoś oczekuje.

Zawsze następuje uzdrowienie, które objawia się w formie najbardziej potrzebnej danej osobie na dany moment.

Bardzo ważne jest w procesie uzdrawiania świadomość, że procesem kieruje nie uzdrowiciel, a Dusza pacjenta. Uzdrowiciel jest kanałem dla wibracji, która doskonale wie, co jest dla każdego najlepsze. To praca poza ego. Ważna jest jednak gotowość pacjenta do przyjęcia uzdrowienia i brak oczekiwań co do efektów.

Skuteczność uzdrawiania jest absolutnie niezależna od tego, czy się w nie wierzy czy nie. Zawsze wpływa pozytywnie na osobę poddającą się sesji.

Na czym polega proces?

Podczas sesji uzdrowiciel tworzy przestrzeń i jest świadkiem samozudrawia. Uzdrawianie rekonektywne nie polega na przekazywaniu energii. Uzdrowiciel nie wysyła energii. Proces polega na dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Duszy pacjenta. Ta właśnie ta synchronizacja powoduje, że możliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie równowagi w każdej komórce ciała, a co za tym idzie – ich uzdrowienie. Wibracje pacjenta wzrastają, a to co nie pasuje do nowej wibracji, zaczyna się samoczynnie uzdrawiać, oczyszczać. Czasem następuje to natychmiastowo, a czasem potrzebuje czasu. Zależy to od gotowości klienta na zmianę i planu jego Duszy, gdzie proces musi zajść w określony sposób.Dr. Eric Pearl, światowej sławy uzdrowiciel, ojciec „Reconnection”, bo to do niego te wibracje dotarły po raz pierwszy mówi:

„Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami,  ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Dusza zamyśliła dla Ciebie.”

Ważne jest więc by przystąpić do sesji bez oczekiwań.

Dr. Eric Pearl wychodzi z założenia, że uzdrowienie ma miejsce na płaszczyźnie indywidualnie dopasowanej do każdego klienta. Nieraz są to zmiany widoczne natychmiast na zewnątrz, fizycznie, innym razem poprawa następuje po pewnym czasie, stopniowo, poprzez zmianę wzorców zachowania w życiu codziennym. Jeszcze innym razem następuje uwolnienie od traumy, strachu, agresji lub innych negatywnych emocji. Każdy sam decyduje o tym, jakie zmiany do siebie dopuścić, oraz jak intensywnie, zarówno fizycznie jak i psychicznie zmiany te będą odczuwane.

 

ariana karima z eric pearl

Jak wygląda sesja na miejscu?

Sesja trwa 30 minut. Podczas sesji w gabinecie, pacjent leży na stole do masażu i ma zamknięte oczy. W otoczeniu nie ma żadnych dodatkowych bodźców, dźwiękowych, czy zapachowych. Te mogą się natomiast pojawić samoczynnie w wyniku przepływu wibracji.

Podczas sesji nie dotykam pacjenta. Skupiam się jedynie na odbieraniu energii, dla której jestem kanałem i pozwalam by ta sama szła tam, gdzie tego najbardziej potrzebuje dana osoba. Wykonuję ruchy rękoma, zmieniam miejsce, idę gdzie “woła mnie energia”. Najczęściej tam, gdzie trzymam ręce jest dużo reakcji w ciele. Po sesji rozmawiamy o odczuciach.

 

eric seminarium

Jak wygląda sesja na odległość?

 

Sesje na odległość działają dokładnie tak samo jak sesje podczas osobistego spotkania z uzdrowicielem, czyli ich skuteczność jest taka sama.
Podczas sesji na odległość, umawiam się na konkretny dzień i godzinę. Na czas sesji osoba korzystająca z sesji powinna się położyć, zagwarantować, by nikt jej nie przeszkadzał. Niech przestrzeń będzie bez muzyki, kadzideł czy świeczek. Podczas sesji należy skupić się na odbieraniu, na pojawiających się odczuciach. Można też zasnąć. Warto być otwartym na każdy rodzaj odczuć. Nie trzeba mieć intencji na uzdrowienie.

Po sesji rozmawiam o tym, co miało miejsce i jakie do było dla Państwa doświadczenia.

Uzdrawianie nie kończy się w momencie skończenia sesji, właściwie wszystko się dopiero zaczyna. Energia będzie teraz krążyć w ciele i wszystkich komórkach, więc jeśli ktoś ma jakieś odczucia jeszcze po zabiegu wszystko jest w porządku.

 

Historia przebudzenia (6)

Ile kosztuje sesja?

 

Indywidualna sesja uzdrawiania rekonektywnego na miejscu lub na odległość kosztuje 200 zł.
By doświadczyć pełni procesu uzdrawiania, zaleca się 3 sesje.

Wspaniałe efekty daje uzdrawianie, na które decyduje się cała rodzina.
Istnieje możliwość zrobienia sesji w jednym czasie dla np: 2 osób. Osoby przychodzą razem. A w przypadku sesji na odległość zainteresowane osoby, poddają się sesji o danej godzinie, ustalonego wcześniej dnia.
Cena sesji na miejscu lub na odległość dla 2 osób to 200 zł.

Co możesz przeżyć podczas sesji?

 

Każdy pacjent ma inne odczucia podczas sesji, może to być np. ciepło, zimno, falowanie, unoszenie, mrowienie, poczucie rozprzestrzeniania się, czucie nieopisanych zapachów czy widzenie bajecznych kolorów, czucie obecności istot świetlistych, aniołów, opiekunów.. Bardzo często pacjenci mają wizje, które dają im zrozumienie źródła ich problemów, są wskazówkami, co mają dalej robić. Może też pojawić się ból w miejscach które były do tej pory chore, ale oznacza to jedynie, że właśnie tam działa energia i następuje uwolnienie.

Czasem po zabiegach w ramach procesu powracania do równowagi osoby chorują. Też jest wszystko w porządku. Choroba jest ważną częścią procesu, niezbędnym odpoczynkiem, regeneracją, oczyszczeniem, czasem na przemyślenia, by mogło nadejść nowe.

Ilość i intensywność odczuć jest bardzo indywidualna i zależy od wrażliwości danej osoby. Brak odczuć nie znaczy, że uzdrawianie nie ma miejsca, czy jest mało skuteczne. Tak samo bardzo wiele wrażeń nie oznacza, że dana sesja jest bardziej skuteczna od tej, gdzie tych wrażeń było mało.

 

Reconnection

Ponowne połączenie ze Sobą i przypomnienie naszego boskiego pochodzenia to ostatecznie cel naszego życia na Ziemi. Każdy na nas jest nieograniczonością, niezmierzonym, wiecznym  Duchem, obecnie doświadczający w ciele. Nie jest to jednak nas naturalny stan. Wybierając Połączenie oddajesz się w ręce swojej Duszy, by wypełniła Ciebie i Twoje życie. Czy chciałabyś tego?

Czym jest połączenie ze Źródłem – The Reconnection?

Kiedy znaleźliśmy się na Ziemi zgodziliśmy się zapomnieć kim jesteśmy, by ponownie odkryć Siebie i zdobyć mądrość z ziemskich doświadczeń. Często ta podróż jest ciężka, z ciągłym odczuciem braku i nienazwaną tęsknotą. To tęsknota za prawdziwym Sobą, są naszą nieograniczonością, którą jesteśmy.

Poddając się sesji Reconnection wydajesz akt woli, że pragniesz na nowo sobie przypomnieć i ucieleśnić wszystko to, czym jesteś. Tak na prawdę nigdy nie byliśmy odłączeni od Źródła, bo to nie możliwe. Sami nim jesteśmy. Jednak zapomnienie, zasłona sprawia, że nie czujemy swojej esencji.

Reconnection to sesja, dzięki której otwierasz drzwi do świata swojej Duszy. To akt podania się swojej boskości, zgoda na uzdrowienie i przemianę na każdym poziomie.

Wybierając ponowne połączenie ze Sobą spodziewaj się zmian, na które czekałeś całe życie.

Jakie korzyści daje proces ponownego połączenia?

Sesje ponownego połączenie wykonuje się raz w życiu podczas dwóch spotkań indywidualnych. Przy sesji korzysta się z tej samej wibracji, co podczas uzdrawiania rekonektywnego.

Reconnection następuje poprzez ponowne połączenie naszego pola magnetycznego z polem całego wszechświata, poprzez system linii (axiotonal system). To system nieskończonych linii, łączących wszystko ze wszystkim. Odbudowując to połączenie ponownie czujemy się częścią Całości, wszystkiego, co nas otacza. A to daje nam balans energetyczny, poczucie harmonii i równowagi wewnętrznej.

Podczas podłączania aktywowane zostają nowe linie, które pozwalają na wymianę światła i informacji. Linie te są odpowiedzialne za przepływ energii do naszego systemu energetycznego. Następuje integracja z kanałami dającymi dostęp do wielu wymiarów świadomości.

Sesja połączenia ze Źródłem jest początkiem pięknej przemiany na wielu poziomach. Dla każdego może okazać się czymś innym, jesteśmy bowiem na różnych poziomach rozwoju i potrzebujemy odmiennych procesów. Efekt jest zawsze pozytywny.

Kiedy łączymy się z naszą prawdziwą Jaźnią, wyostrza się nasza intuicja, czyli głos Duszy i łatwiej rozpoznajemy co jest dla nas właściwe. Mamy więcej odwagi, by iść za głosem serca i zmienić swoje życie. Często efektem połączenia są natychmiastowe zmiany, np. weryfikacja relacji w których jesteśmy, zmiana pracy, otoczenia. Jeśli to nie służy naszemu rozwojowi i naszej nowej wibracji, musi odejść.

Intensywność zmian zależy od naszej gotowości na nowe. Należy zaufać, że wszystko dzieje się dla naszego dobra.

Po sesji mogą dziać się dosłownie CUDA. Zmienia się sposób patrzenia na świat, poszerza się świadomość kim jesteśmy. Poprawia się zdrowie, wychodzimy na prostą. Mogą pojawić się nowe talenty, dary (np. jasnowidzenie), większa sensytywność, widzenie rzeczy takimi jakimi są. Wibracja ta daje mnóstwo siły i odwagi, by iść za swoimi marzeniami.

To szansa na całkowitą zmianę życia.

Czym się różni od uzdrawiania rekonektywnego i jak wygląda sesja?

 

O ile w przypadku uzdrawiania chodzi o powrót do równowagi na wszystkich poziomach, głównym celem połączenia jest poszerzenie świadomości i przyspieszenie naszej ewolucji duchowej. Efektem połączenia jest również uzdrowienie.

Sesja połączenia, Reconnection ma odmienną formę od uzdrawiania. Niezbędne jest indywidualne spotkanie. Nie jest możliwe przeprowadzenie jej na odległość.

Połączenie to sesja bezdotykowa, podczas której osoba wykonująca sesję, uaktywnia sieć centrów energetycznych i kreśli linie wzdłuż ciała, m.in. po meridianach. Połączenie mogą wykonywać jedynie osoby, które ukończyły seminarium Reconnection u Erica Pearla.

 

Co możesz przeżyć podczas sesji?

Sama sesja może być dla pacjenta niezapomnianym doświadczeniem. Każdy przechodzi ją inaczej, pojawiają się np.: intensywne doznania w ciele, czuje się zapachy, słyszy się dźwięki, widzi kolory, pojawiają się niezwykłe wizje, pełne światła, miłości, czuje się obecność opiekunów, aniołów, mogą przychodzić wglądy.

Może też być bardzo spokojna i bez żadnych przeżyć wewnętrznych. Nie umniejsza to jednak temu jak działa Połączenie.

 

thereconnection

Ile kosztuje Połączenie?

Cena Połączenia ma wymiar symboliczny i jest niezmienna na całym świecie – wynosi 333$.
Ma symbolizować wymianę energetyczną na poziomie wibracji 333.
Cena jest stała od 30 lat.
Można rozliczyć się w złotówkach, płacąc równowartość 333 USD,
liczoną po średnim kursie USD w NBP, z pierwszego dnia sesji.

dyplom RECON I i II
dyplom RECONIII
certyfikat reconnection II